deneme bonusu veren siteler

deneme bonusu veren siteler bonus veren siteler deneme bonusu veren siteler meritking kingroyal deneme bonusu veren siteler casinorulet.com casino siteleri deneme bonusu veren siteler

Künyemiz
Künyemiz
Firmamız künyesi.

KAAN MEDYA BİLİŞİM VE DANIŞMANLIK
Başakşehir 2.Kısım Mh. Nezih Barut Cd.
Spradon Rezidnce No:9/98
Başakşehir / İstanbul
Tel:(+90) 530 691 95 85
Sicil Numarası: 8010406269

İmtiyaz ve Marka Sahibi / Grantee and Brand Owner
Kaan Medya Bilişim ve Danışmanlık adına

Rahmi ŞEHİRLİOĞLU / rahmi@sakinca.com

..............................................

Genel Yayn Yönetmeni / Executive Editor
Rahmi ŞEHİRLİOĞLU / rahmi@sakinca.com

..............................................


Akdeniz Bölgesi Haber Koordinatörü/ Region Coordiantor
Sait ÖZKARA / sait@sakinca.com

..............................................

Hukuk Danışmanı / Legal Advisor
Tufan Mehdi ÇOŞAN / tufancosan@sakinca.com

..............................................

Haber Koordinatörü / News Coordinator
Metin AKPINAR / metin@sakinca.com

.............................................

İngiltere Temsilcisi / Great Britain Manager
Caner Ermiş/ caner@sakinca.com

.............................................

Balkanlar Bölge Temsilcisi/ Balcans Country Manager
Merjan Sjefula / merjan@sakinca.com

.............................................



Editorler/ Editors
Erdem TALAYHAN / erdem@sakinca.com
Serenay Seçkin ÖZEL / sozel@sakinca.com
Ferit SEÇKİN / ferit@sakinca.com
Kerem Barış HACIR / kbaris@sakinca.com
Melih Aytaç ORTARA / melih@sakinca.com

Gece Sorumlusu / Night Shit

Erol BEDİR
..................................

Görsel Kordinatör / Visual Coordinator
Kartal DOĞAN

..................................

Haber Departmanı / News Department
haber@sakinca.com

..................................


Muhasebe ve Mali Müşavir / Accounting and Financial Advisor
Hasan ÖZGÜR / hasan@sakinca.com

..................................

Reklam Denetim ve Kurumsal İletişim/ Advertising and Corporate Communications
Serenay Elmas AYKUT / serenay@sakinca.com

..................................

YAZARLAR

Mehmet ŞEHİRLİ - mehmet@sakinca.com
Anıl ŞEHİRLİOĞLU - anil@sakinca.com
Kemal AYDIN - kemal@sakinca.com
Pınar Billur ODABAŞI - pinar@sakinca.com
Prof. Dr. Osman ERK - osman@sakinca.com

..................................

Tasarım ve Haber Sistemi / Software
WEB AKSİYON 

..................................

Sunucu Hizmetleri / Server Services
Makdos Bilişim info@makdos.com
+90 444 06 85

...................................

Domain Servisi / Domain Services
GoDaddy.com, LLC

..................................

Abone olduğu Haber Ajansları / News Agency
DHA - İHA- AA

..................................

BASIN BÜLTENLERİ / Press Bulettin

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi ile bize bildirebilirsiniz.
(haber@sakinca.com)

..................................

YAYIN İLKELERİ

Sakinca.com Basın Ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir ve bütün hakları saklıdır. 5846 sayılı
FİKİR veSanat Eserleri Yasası’na uygun olarak yayınlanmaktadır. Haber portalımızda yayınlanan
haberler ve makaleler, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir. Sitemiz
üzerinde yayınlanan yazılarda yazarlar sorumludur.
Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada
açılır. Sakinca.com, sayfalarda yer alan harici linklerin sorumluluğunu asla almaz. Bu sitede yazılan
yazı ve yorumlardan yazarları/editörleri sorumludur.

 

Yasal Bildirimler İçin

Sakinca.com adlı haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı
kendinde benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir.
İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeble,
sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Her hangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin
gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal
hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri, haber@sakinca.com mail adresinden veya
İLETİŞİM FORMU üzerinden bizler ile iletişim kurabilirler. Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz ilgili birimler
tarafından incelenecek, ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.

 

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted
by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). We will only
use your information within the www.sakinca.com. We will not give to uses your
informations third parties. When you interact with the www.sakinca.com we sometimes
receive personal information about you. Fore xample, if you write to us or sign up
to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you
think of the www.sakinca.com and its services.

 

sitemiz ıYAD üyesidir.

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.